W dniach 8-9 maja odbyły się w Sopocie Regaty Katamaranów Trzy Mola organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy NAVIGO. Zawodnicy ścigali się w trzech klasach: A-class, Hobie Cat 16, Open. W Klasie Open, która ścigała się wg przelicznika Texel, startowały następujące klasy łódek: Nacra 15, Formuła 18, Tornado, Topcat K1. W tej klasie zwycięzcami zostali doświadczeni żeglarze z Formuły 18 Michał Surowiec i Jerzy Białek z UKS NAVIGO. W kategorii Open Młodzież zwyciężyli Stanisław Wierczyński i Julia Wróblewska z UKS NAVIGO na katamaranie Nacra 15. W klasie Hobie Cat 16 klasyfikację ogólną i młodzieżową wygrała załoga z klubu Port Mechelinki – Iga Saj i Maksymilian Nadolski. W A-class, w której startowały tym razem łódki wyłącznie latające na foilach nad wodą, zwyciężył Kuba Surowiec z UKS NAVIGO. Dwa dni regat były dla zawodników bardzo wymagające ze względu na zimno i kręcący wiatr pierwszego dnia, gdy udało się zaliczyć tylko jeden wyścig oraz porywisty bardzo silny wiatr drugiego.

Regaty były zaliczane do Pucharu Polski Katamaranów odbyły się pod patronatem Miasta Sopotu i pod auspicjami Polskiego Związku Żeglarskiego. Następne regaty organizowane przez UKS NAVIGO odbędą się w dniach 5-6 czerwca 2021, będzie to Sopot Catamaran Cup.